Ενημερωτικός οδηγός Τμημάτων Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας

Κατηγορία: Πανεπιστήμια
Ημερομηνία Δημοσίευσης
Γράφτηκε από τον/την Διαχειριστής Εμφανίσεις: 89

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας με στόχο την αξιόπιστη ενημέρωση των μαθητών και των μαθητριών της τελευταίας τάξης των Γενικών Λυκείων της περιοχής σε σχέση με τις προοπτικές σπουδών ανώτατης εκπαίδευσης και περαιτέρω σταδιοδρομίας που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας έχει δημιουργήσει έναν ενημερωτικό οδηγό για τα Τμήματα του ΠΔΜ.

Ενημερωτικός οδηγός Τμημάτων Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας

Το μήναΤο μήνα3016
ΣυνολικάΣυνολικά175909

Σχεδίαση & Ανάπτυξη Αρναούτης Ιωάννης Δ/ντής Γυμνασίου Αγίου Αθανασίου Δράμας.

Διαχείριση & Καθημερινή Ενημέρωση οι Σύμβουλοι Σταδιοδρομίας:  Αρναούτης Ιωάννης & Παπαδόπουλος Μιχαήλ.