Ενημερωτικός οδηγός Τμημάτων Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας

Κατηγορία: Πανεπιστήμια

Το Γραφείο Διασύνδεσης του Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας με στόχο την αξιόπιστη ενημέρωση των μαθητών και των μαθητριών της τελευταίας τάξης των Γενικών Λυκείων της περιοχής σε σχέση με τις προοπτικές σπουδών ανώτατης εκπαίδευσης και περαιτέρω σταδιοδρομίας που προσφέρει το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας έχει δημιουργήσει έναν ενημερωτικό οδηγό για τα Τμήματα του ΠΔΜ.

Ενημερωτικός οδηγός Τμημάτων Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας